6. Královské Poříčí
5 1 1 3 7:9 4

Zápasy o umístění:

FINÁLE: FK Nejdek - FK Baník Sokolov 1:2 (1:1; Fassel - Lacina, Kravar)

O 3. MÍSTO: Olympie Březová - OSS Lomnice 9:0 (5:0; Borák 2, Vůjtěch 2, P. Peterka 2, Chmelenský, Tišl, D. Peterka)

O 5. MÍSTO: BU Nové Sedlo - Baník Královské Poříčí 4:2 (2:1; Kaňok 2, Joza, Vican - Dlouhý, Moravec)

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu rozlosování!

PROPOZICE TURNAJE:

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

1. Pořadatel turnaje: FK Baník Sokolov a.s.

2. Termín konání: leden a únor 2014

3. Místo konání: UMT III. generace (areál FK Baník Sokolov a.s.)

4. Organizační pracovníci: sportovní ředitel Vítězslav Hejret (724 431 072; vitezslav.hejret@fksokolov.cz), sekretář klubu David Palla (724 431 071; david.palla@fksokolov.cz)

6. Počet účastníků: 6 mužstev

7. Startovné: Účastník turnaje je povinen uhradit poplatek ve výši 8 000 Kč + 20% DPH (9600 Kč včetně DPH). Poplatek bude uhrazen na základě vystavení řádného daňového dokladu (faktury) bezhotovostním převodem na číslo účtu: 17735863/0300 (ČSOB) nebo v hotovosti na sekretariátu FK Baník Sokolov a.s. do 30.11.2013 (pondělí-pátek 7-12, 13-15 hod.). V případě neuhrazení startovného do požadovaného termínu, bude tým nahrazen jiným zájemcem!!! Po zaplacení startovného a případné neúčasti na turnaji FK, bude vráceno jen 50% startovného!!!

8. Řízení turnaje: Turnaj řídí organizační pracovníci turnaje.

9. Předpisy: Hraje se dle platných pravidel fotbalu, soutěžního řádu a těchto propozic

10. Podmínky účasti: a) všichni hráči musí být řádně registrováni a musí se prokázat platnými registračními průkazy - SŘ čl. 13. b) každý start hráče, který je v přestupovém řízení a není registrován v klubu, za který startuje, musí být doložen povolením mateřeského klubu. c) zápis o utkání se zpracovává v jednom výtisku, vedoucí družstev jej musí vyplnit tak, aby mohl být odevzdán HR nejpozději 30 minut před zahájením utkání. d) všichni hráči musí mít platnou lékařskou prohlídku.

11. Doba hry: Utkání se hrají 2 x 45 minut. Poločasová přestávka trvá 5 minut a neodchází se do šaten.

12. Střídání hráčů: V utkáních turnaje je možno střídat libovolný počet hráčů s tím, že vystřídaný hráč se může opět vrátit do hry (tzv. hokejové střídání). Střídání lze provádět pouze v přerušené hře.

13. Systém turnaje: Turnaje se zúčastní šest týmů. Turnaj se odehraje systémem každý tým s každým (pět utkání). Po odehrání zápasů ve skupině se odehraje zápas o konečné umístění v turnaji: 1. - 2., 3. - 4., 5. - 6. V případě získání stejného počtu bodů ve skupině rozhoduje o umístění: a) vzájemné utkání b) brankový rozdíl c) brankový poměr d) větší počet vstřelených branek e) los. V případě nesehrání turnajového utkání z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, bude náhradní termín stanoven pořadatelem turnaje na nejbližší středu.

14. Rozhodčí: Rozhodčí zabezpečí pořadatel turnaje přes KR KKFS. Náhrada za utkání je 200 Kč pro hlavního rozhodčího a 100 Kč pro asistenta rozhodčího.

15. Námitky a protesty: Podávají se nejpozději jednu hodinu po skončení utkání řediteli turnaje panu Hejretovi a musí být doloženy poplatkem 1000 Kč. Rozhodnutí organizátora turnaje o námitkách a protestech je konečné a nelze se proti němu dále odvolávat. Poplatek se vrací namítajícímu pouze v případě kladného vyřízení námitky. V případě zamítnutí námitky poplatek propadá ve prospěch pořadatele turnaje.

16. Disciplinární opatření: Vyloučení hráče a všechna další případná disciplinární provinění budou řešena příslušnou disciplinární komisí FAČR v souladu s ustanoveními Disciplinárního řádu FAČR, čl. 13.

17. Barvy dresů: Družstvo, které je vedeno jako hostující, musí mít k dispozici 2 sady dresů, pokud se předem se soupeřem nedomluví na barvě dresů.

18. Šatny a pitný režim: Režim v době konání utkání zajistí pořadatel pro účastníka turnaje šatnu (budova LAS nebo budova sekretariátu klubu). Dále pořadatel zajistí na střídačkách pitný režim. V poločasové přestávce bude podáván teplý čaj.