banner Tipsystems

Zápasy – FNL sezóna 2014/2015

kolodatumdomácíhosté  
1. so 2.8.  Sokolov  Táborsko 1:1 (0:0)
Branky: 78. Červenka - 50. Presl
ŽK: 60. Hofmann - 58. Přeučil
ČK:
Rozhodčí: Váňa – Kříž, Melichar, delegát Svoboda
2. so 9.8.  Vlašim  Sokolov 1:1 (1:1)
Branky: 30. Simerský – 1. Ouedraogo
ŽK: 6. Putz, 85. Matějka, 90. Breda – 61. Ouedraogo
ČK: -
Rozhodčí: Adámková – Paták, Caletka
3. so 16.8.  Sokolov  Sigma Olomouc 3:2 (1:1)
Branky: 21. Červenka, 67. Červenka, 84. Hofmann - 61. Varadi, 70. Zahradníček
ŽK: 44. Vrtělka - 7. Cana, 38. Janotka, 88. Houska, 90. Vepřek
ČK: -
Rozhodčí: Jech – Urban, Fišer; delegát Lávička

Ostatní statistiky:

Střely na branku: 8:6
Střely mimo: 2:2
Nevyužité šance: 1:0
Přímé kopy: 0:0
Ofsajdy: 1:1
Rohy: 3:14
Fauly: 4:15

4. ne 24.8.  Kolín  Sokolov 1:4 (1:2)
Branky: 26. Svátek (pen.) – 5. Pouček, 8. Hofmann, 50. Ouedraogo, 55. Červenka
Žluté karty: 7. Kabele, 78. Kratochvíl - 38. Červenka
Červené karty: 59. Kabele
Rozhodčí: Ardeleanu – Hájek, Antoníček
Diváci: 485
5. so 30.8.  Sokolov  Žižkov 0:1 (0:0)
Branky: 64. Voltr
ŽK: 72. Dvořák II., 79. Blažek, 90. Červenka - 80. Hovorka
ČK: -
Rozhodčí: Příhoda - Peřina, Vysloužil

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 0:2
Střely mimo branku: 2:1
Nevyužité šance: 2:0
Přímé kopy: 0:1
Ofsajdy: 5:2
Rohy: 5:4
Fauly: 11:21

6. so 13.9.  Zlín  Sokolov 3:0 (1:0)
Branky: 5. a 59. Živulič, 63. Železník
ŽK: 43. Benčík, 44. Chmelo, 74. Poznar - 34. Dvořák II., 44. Ouedraogo, 77. Červenka
Rozhodčí: Váňa – Pilný, Zeman
7. so 20.9.  Sokolov  Varnsdorf 2:0 (0:0)
Branky: 14., 58. z PK Červenka
ŽK: 60. Ouedraogo, 78. Machek - 30. Zieris, 44. Schubert
ČK: 75. Schubert
Rozhodčí: Pechanec – Hrabovský, Pochylý

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 6:4
Střely mimo branku: 2:3
Nevyužité šance: 3:3
Přímé kopy: 1:4
Ofsajdy: 2:1
Rohy: 5:6
Fauly: 13:18

8. so 27.9.  Pardubice  Sokolov 0:3 (0:0)
Branky: 59. Vondráček, 74. Vaněček, 90. Hofmann
ŽK: 4. Klátil, 46. Kudrna - 27. Vondráček, 88. Belaň
Rozhodčí: Proske – Machálek, Antoníček
9. so 4.10.  Karviná  Sokolov 2:1 (1:1)
Branky: 45. Janíček, 47. Budínský - 27. Červenka
ŽK: 88. Jurdík - 29. Machek, 63. Ouedraogo, 90. Hofmann
Rozhodčí: Orel – Jiřík, Dobrovolný
10. so 11.10.  Sokolov  Frýdek - Místek 1:0 (1:0)
Branky: 67. Žídek (vl.)
ŽK: 48. Dvořák (SOK), 90. Šamánek (SOK) – 73. Literák (FRM), 74. Talián (FRM)
ČK: -
Rozhodčí: Berka – Blažej, Černý; delegát: Hubička

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 1:2
Střely mimo: 4:2
Přímé kopy: 0:1
Nevyužité šance: 2:1
Rohové kopy: 6:4
Ofsajdy: 5:2
Fauly: 8:16

11. ne 19.10.  Znojmo  Sokolov 2:0 (1:0)
Branky: 20. Pázler, 72. z PK Yonov
ŽK: 59. Pázler, 61. Hříbek, 88. Žondra - 85. Čada
Rozhodčí: Nenadál – Zeman, Ratajová
12. so 25.10.  Sokolov  Most 2:0 (1:0)
Branky: 5. Vaněček, 66. Čada
ŽK: 67. Čada, 84. Vondráček - 26. Mlika, 42., 51. Avdič, 58. Schůt
ČK: 51. Avdič
Rozhodčí: Váňa – Štěrba, Melichar

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 6:2
Střely mimo branku: 6:4
Přímé kopy: 1:1
Nevyužité šance: 6:1
Rohové kopy: 1:3
Ofsajdy: 6:0
Fauly: 12:16

13. so 1.11.  Třinec  Sokolov 0:2 (0:1)
Branky: 32. Šamánek, 76. Dvořák II.
ŽK: 40. Malíř, 51. Motyčka, 80. Smetana - 68. Pouček
Rozhodčí: Jana Adámková – Ivo Nádvorník, Pavel Peřina
14. so 8.11.  Sokolov  Ústí n. L. 1:1 (1:0)
Branky: 5. Šamánek z PK - 52. Leibl
ŽK: 86. Machek - 31. Šarga, 47. Leibl, 86. Králík
ČK:
Rozhodčí: Houdek – Hock, Melichar

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 1:2
Střely mimo branku: 5:5
Přímé kopy: 0:0
Nevyužité šance: 0:0
Rohové kopy: 3:4
Ofsajdy: 2:0
Fauly: 10:23

15. so 15.11.  Opava  Sokolov 0:0 (0:0)
Branky:
ŽK: 67. Svatonský - 4. Pouček
16. so 22.11.  Sokolov  Vlašim 2:0 (1:0)
Branky: 14. Čada, 62. Hofmann
ŽK: 20. Pouček – 22. Starý
ČK:
Rozhodčí: M. Paták – Hrabovský, Kotalík

Ostatní statistiky:
Střely na branku: 1:2
Střely mimo: 4:2
Nevyužité šance: 3:0
Přímé kopy: 0:0
Rohové kopy: 5:1
Ofsajdy: 4:2
Fauly: 8:14

17. so 7.3.  Sigma Olomouc  Sokolov 7:0 (3:0)
Branky: 13., 23. a 80. Vašíček, 7. Kušnír, 53. Navrátil, 60. Ordoš, 89. Plšek
ŽK: 42. Cana - 21. Hofmann, 82. Machek
Rozhodčí: Berka – Vlasjuk, Arnošt
18. so 14.3.  Sokolov  Kolín 10:15  
19. ne 22.3.  Žižkov  Sokolov 10:15  
20. so 28.3.  Sokolov  Zlín 10:15  
21. ne 5.4.  Varnsdorf  Sokolov 16:30  
22. so 11.4.  Sokolov  Pardubice 10:15  
23. so 18.4.  Sokolov  Karviná 10:15  
24. so 25.4.  Frýdek - Místek  Sokolov 17:00  
25. so 2.5.  Sokolov  Znojmo 10:15  
26. ne 10.5.  Most  Sokolov 16:00  
27. st 13.5.  Sokolov  Třinec 17:00  
28. ne 17.5.  Ústí n. L.  Sokolov 18:00  
29. so 23.5.  Sokolov  Opava 17:00  
30. ne 31.5.  Táborsko  Sokolov 17:00  
 
 
Copyright © 2008-2018 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner