Výhru a prohru si připsala A přípravka

út 22.9., Lukáš Švéda

V 6. kole Krajského přeboru st. přípravek hráči Baníku nejdříve porazili Chodov 5:0, poté naopak prohráli s Ostrovem 1:5.

6.kolo, neděle 20.9.2009
Spartak Chodov - FK Baník Sokolov  0:5  (0:1)
Branky : Lakatoš 2, Kursa z PK, Čtrnáct, Prajka
FK Baník Sokolov: Timko, Přibys - Motl, Polák, Šindelář, Herda, Pavlas, Čtrnáct - Prajka, Lakatoš, Tusinovschi, Horáček, Holík, Kursa – Body

První zápas se baníkovcům vydařil. Soupeř z Chodova po celý zápas nestačil na sokolovské fotbalisty, kterým se podařilo pětkrát překonat obranu Spartaku. První poločas sice skončil pouze jednobrankovým vedením, když baníkovci nedokázali proměnit své šance, což ve druhém poločase zlepšili a skórovali ještě čtyřikrát.

Druhý zápas už tolik úspěšný nebyl. Hráči A přípravky opět nedokázali v koncovce uspět, a tak se radoval soupeř. A to hned třikrát v prvním poločase. Po přestávce se sokolovští herně zlepšili, ale hráči Ostrova proměnili všechny nabídnuté šanci. Více o druhém zápase zde.

Trenér Verner ml. poznamenal: „První zápas se odehrál čistě v naší režii a soupeř se na naší polovinu dostával pouze v podobě dlouhých nákopů. V první půli jsme sice i přes spoustu šancí dokázali vstřelit pouze jedinou branku, ale ve druhé půli se nám už dařilo i brankově."