banner Tipsystems

Vstupní výběr vyhrál i svůj druhý zápas

čt 24.9., Lukáš Švéda

Nejmladší hráči sokolovského Baníku mají za sebou druhé přátelské utkání. V něm si opět poradili s hráči Ostrova a mohou tak oslavovat druhé vítězství ze dvou odehraných zápasů.

přát., středa 23.9.2009
FK Baník Sokolov - FK Ostrov  2:1  (0)
Branky : Šour, Zbořil
FK Baník Sokolov: Kořínek - Fiala, Šour, Pařizek, Karhan, Tlamsa, Zbořil, Stehlík, Božejovský, Belanec, Honzák (´04), Sýkora (´04), Moravec (´04)

Komentář k zápasu

K druhému přátelskému zápasu nastoupili naši nejmladší fotbalisté - Vstupní výběr opět proti týmu Ostrova. Tento zápas byl narozdíl od toho předcházejícího chudší na branky. Sokolovští hráči nezačali zápas vůbec dobře, a tak do vedení šel soupeř. Naštěstí se malí baníkovci s blížícím se koncem vzchopili a dokázali utkání nejen vyrovnat, ale i otočit na svou stranu a radovat se z výhry 2:1.

Ohlasy trenérů

Trenér Petr Velát k zápasu řekl: „Odehráli jsme průměrné utkání, ve kterém jsme dostali brzy branku. Po celé utkaní jsme se trápili jak v koncovce, tak ve hře. Utkáni se nám povedlo otočit až v posledních minutách. S předvedenou hrou mužstva jsem nebyl vůbec spokojen. Opět bych chtěl pochválit gólmana Kořínka.“

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner