V Mostě Baník remizoval s Ústím nad Labem 1:1

so 4.2., Tomáš Bouda

M o s t – V pořadí již šesté přípravné utkání odehrál Baník v Mostě, kde se střetl s vedoucím týmem druhé ligy, s Ústím nad Labem. Po prvním poločase vedl Sokolov 1:0, když se střelecky prosadil Miloslav Strnad, posila z Vlašimi. V druhé půli Ústí nad Labem srovnalo skóre brankou Gulajeva. Druholigoví soupeři se tak rozešli smírně 1:1. V dresu Baníku se objevila i jedna nová tvář.

přát., sobota 4.2.2012
FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov  1:1  (0:1)
Branky:Gulajev - Strnad
FK Baník Sokolov: Buček - Dřížďal, Dvorník, Vondráček, Hanzlík - Glaser, Vrtělka, Hrošovský, Kobylík - Strnad, Krmenčík.
Do druhé půle zasáhli: Dvořák I - Blažek, Dvořák II - Benda, Čada, Kravar, Šturm - Geňo

Na výborném povrchu, novém umělém trávníku, se v prvním poločase hrál vyrovnaný zápas, kdy si obě mužstva vypracovala několik šancí. Ze vstřeleného gólu se však radoval zatím pouze Baník, když střelu ze střední vzdálenosti dorazil za záda brankáře Miloslav Strnad.

V dresu Sokolova se na levé straně zálohy objevil David Kobylík, zkušený středopolař, kterého můžeme pamatovat především z působení v ligové Olomouci.

Ve druhém poločase Baník vedení neudržel, když po nepřesném odkopu sokolovských hráčů skóroval Ústím testovaný Radek Gulajev.

Zápas se Baníku příliš nevydařil. Ústí bylo kombinačně lepší a celkově podalo ucelenější, kvalitnější výkon než Baník. Na výkonu Sokolova se projevilo velké množství nepřesností a ve hře se někdy objevila i chaotičnost.

Další přípravné utkání odehraje Baník za týden, kdy se utká s Hradcem Králové.