U16: Baník - Most 5:2

po 10.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V dalším přípravném zápase zvítězil dorost U16 nad Mostem 5:2. V prvním poločase zaznamenal hattrick Jakub Lattisch, ve druhé půli pak přidal gól Dan Kocour a v posledním minutě upravoval na konečných 5:2 David Šlajs.

příp., neděle 9.3.2014
FK Baník Sokolov - FK Baník Most 1909  5:2  (3:0)
Branky: 4. Lattisch (Maňák) - 1:0, 11. Lattisch (Maňák) - 2:0, 35. Lattisch (Maňák) - 3:0, 44. Kocour (Maňák) - 4:0, 56. - 4:1, 74. - 4:2, 80. Šlajs (Maňák) - 5:2.
FK Baník Sokolov: Štrunc (41. Heller) – Kořistka (50. Nguyen), Samek, Škopek, Harcuba (41. Kaucký) – Vokáč (41. Šlajs), Parth – Veselý (41. Kocour), Maňák, Unger (41. Stockner) - Lattisch (56. Liguš)

Trenér Milan Pari: „V utkání nebyla naše hra ještě dle našich představ, přesto jsme si vytvořili spoustu gólových šancí a polovinu i proměnili. Maňák neproměnil PK a Unger nedal 4 tutové šance.“