U15 vyhráli v Praze 0:10

po 25.3., Jan Kašpar

P r a h a - S pražským Meteorem se na jeho půdě utkali žáci U15. Svého soupeře deklasovali 0:10.

15.kolo, sobota 23.3.2013
Meteor Praha - FK Baník Sokolov  0:10  (0:7)
Branky: 8. 0:1 vlastní soupeře, 11. 0:2 Vican, 17. 0:3 Kocour (Rau), 21. 0:4 Prokš (Kocour), 23. 0:5 Šlajs (Kocour), 25. 0:6 Unger (Vokáč), 29. 0:7 Burda (Rau), 42. 0:8 Balogh (Kocour), 61. 0:9 Kocour, 70. 0:10 Prokš
ŽK: ŽK 26. Láf (Praha), Vican (Sokolov), 50. Hrdina, 57. Kaifer (oba Praha)
FK Baník Sokolov: Kohút – Balogh, Vican (36. Stockner), Samek, Burda (36. Kraclík) – Šlajs (36. Veselý), Vokáč – Kocour, Prokš, Unger (36. Krček) – Rau (36. Gabrle)

V dalším mistrovském utkání se starší žáci U15 utkali v Praze s tamním FK Meteorem. Po pěti minutách rozkoukání se sokolovští hráči naplno rozjeli a svou kombinací a především rychlostí soupeře jednoznačně přehrávali. Navíc se mladým baníkovcům dařilo i střelecky a tak poločas skončil jednoznačně 7:0. V druhé polovině utkání se prostřídala celá lavička a tlak Sokolova trochu opadl. Přesto se podařilo střelit další tři branky a zápas ukončit na krásných 10:0. Soupeř Baník po celou dobu zápase prakticky neohrozil a jedinou kaňkou v utkání bylo věčné faulování soupeře zezadu na pronikající hráče Sokolova.