U15 v přátelském utkání podhlehli Teplicím

st 25.7., Jan Kašpar

S o k o l o v - Vysokou porážku si připsal v přípravě nový tým U15. Doma s Teplicemi prohrál 1:11.

přát., sobota 21.7.2012
FK Baník Sokolov - FK Teplice  1:11  (0:6)
Branky: 3. 0:1, 4. 0:2, 8. 0:3, 20. 0:4, 26. 0:5, 29. 0:6, 38. 0:7, 40. 0:8, 51. 1:8 Štěpánek (Samek), 53. 1:9, 57. 1:10, 65. 1:11
FK Baník Sokolov: Štrunc – Balogh,Samek, Vokáč, Burda – Kraclík, Parth – Unger, Nguyen, Štěpánek – Liguš

Další přípravný zápas sehráli starší žáci U15 doma proti starším žákům U15 FK Teplice. V tomto utkání Sokolov zcela propadl. Soupeř byl ve všech směrech lepší, a to jak v kombinaci, tak v důrazu i rychlosti. Sokolovští hráči navíc vytvořili mnoho chyb v defenzívě, které soupeř vždy využil. Teplice tak odjížděli domů s vysokým vítězstvím 11:1.

Jak šly minuty:
3. min.: Chyba ve středu hřiště, následné přečíslení a soupeř střílí první branku – 0:1.
4. min.: Únik soupeře po levé straně a gólové zakončení - 0:2.
8. min.: Odražený míč vrací soupeř ze střední vzdálenosti prudkou střelou pod břevno – 0:3.
20. min.: Soupeř rozehrává roh a hlavou zvyšuje na 0:4.
26. min.: Chybu v defenzívě trestají Teplice další brankou – 0:5.
29. min.: Individuální akce teplického fotbalisty, rozebrání obrany, nahrávka na volného hráče – 0:6.
38. min.: Individuální chybu sokolovského obránce trestají Teplice další brankou – 0:7.
40. min.: Opět chyba obránce končí brankou v sokolovské síti – 0:8.
51. min.: Ke slovu se dostal i Baník, Samek vybojuje míč, posílá dopředu Štěpánka a ten přehazuje brankaře – 1:8.
53. min.: Lehkou střelu z dálky brankař Kýček vyráží jen před soupeře a ten zakončuje – 1:9.
57. min.: Další chybu v defenzívě trestá soupeř gólem – 1:10.
65. min.: Teplice rozehrávají roh a hlavou střílí poslední branku utkání – 1:11.