U15 v přáteláku porazili Vary

čt 13.12., Jan Kašpar

S o k o l o v - V prvním přátelském utkání zimní přípravy se utkali žáci U15 se soupeřem z Karlových Varům, kterému dokázali nasázet jedenáct branek.

přát., sobota 17.11.2012
FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy Vary  11:0  (6:0)
Branky: 4. 1:0 Samek (Vican), 7. 2:0 Samek (Parth), 15. 3:0 Balogh, 23. 4:0 Číž (Balogh), 28. 5:0 Kaucký (Vican), 35. 6:0 Vokáč (Kaucký), 38. 7:0 Nguyen (Vokáč), 51. 8:0 Číž (Samek), 63. 9:0 Samek (Krček), 65. 10:0 Vokáč (Samek), 66. 11:0 Vokáč (Číž)
FK Baník Sokolov: Kýček – Hollý, Stockner, Vican (60. Balogh), Krček – Balogh (46. Samek), Parth – Číž, Nguyen, Kaucký – Samek 23. (Vokáč)

Na začátek zimní přípravy sehráli starší žáci U15 přátelské utkání o rok mladšími žáky z 1.FC Karlovy Vary. Do tohoto utkání nasadil trenér Gabrle především hráče ze střídačky. Přes vysokou výhru nehrál Sokolov ideální fotbal, vázla kombinace především špatnými přihrávky a malým pohybem po hřišti. Až posledních 15 minut utkání se bylo na co dívat, kdy se Baníku dařilo kombinačně rychle přecházet do útoku a zakončovat.

Jak šly minuty:
4. min.: Vican z levé strany dává do brankoviště na Samka a ten střílí úvodní gól utkání – 1:0.
7. min.: Parth centrem přes obranu vytahuje Samka a ten sám proti brankaři nezaváhá – 2:0.
9. min.: Balogh rozehrává roh a Hollý hlavou jen těsně mine bránu.
15. min.: Balogh s přímého kopu z dvaceti metrů prostřeluje obranu – 4:0.
19. min.: Parth uličkou vysouvá Nguyena a ten se sám proti brankaři neprosazuje.
23. min.: Další Baloghovo roh doráží Číž – 3:0.
27. min.: Po ose Hollý-Parth přebírá míč Balogh, následuje klička obránci a zakončuje přímo do brankaře.
28. min.: Vican ze své poloviny hřiště dlouhý centr na nabíhajícího Kauckého a ten s přehledem zakončuje – 5:0.
35. min.: Kauckého centr do vápna letí na Vokáče a ten z první zvyšuje na 6:0.
38. min.: Na Vokáčův centr do vápna nejvýš vyskočí Nguyen a hlavou dává na 7:0.
41. min.: Krček vysouvá Vokáče a ten ve vyložené pozici střílí vedle brány.
51. min.: Vokáč dává na Samka, ten posílá před bránu a Číž zakončuje – 8:0.
63. min.: Krček uličkou vysouvá Samka, ten nasadí kličku brankaři a následuje střela do prázdné brány – 9:0.
65. min.: Balogh dává na Samka, ten na volného Vokáče a ten zvyšuje na 10:0.
66. min.: Číž uličkou vysouvá Vokáče a ten nezaváhá – 11:0.
68. min.: Poslední šance utkání. Vokáč dává ideálně do vápna Hollému, ten levačkou střílí jen do brankaře.