U14 vstoupili do jara remízou

po 19.3., Jan Kašpar

S o k o l o v - První jarní mistrovský zápas mají za sebou žáci Baníku U14. Na domácím hřišti přivítali Ústí nad Labem, se kterým nakonec remizovali 2:2.

15.kolo, neděle 18.3.2012
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem  2:2  (2:1)
Branky: Burda, Vican
Rozhodčí: Pešek - Cvrk, Horváth
FK Baník Sokolov: Štrunc - Balogh, Vican, Prokš, Parth - Kocour, Stockner, Vokáč, Šlajs, Burda - Samek
Střídali: Nguyen, Kýček, Unger, Štěpánek, Kraclík
FK Ústí nad Labem: Pluhař, Coubal, Lank, Černohorský, Štobla, Naštický, Krupička, Jelínek, Vlasák, Lácha, Pleňkos, Washajtl, Dušek, Nechyba, Kunc

Průběh utkání přinesl poměrně vyrovnaný obraz hry. V prvním poločase měl mírně navrch Sokolov, který dokázal získat brankami Burdy a Vicana vedení 2:1. Zato v druhém poločase převzal iniciativu soupeř. Baníku se nedařila kombinace a mnoho špatných přihrávek brzdilo hru. A tak je výsledek 2:2 spravedlivý.