U14 remizovali s Vyšehradem

ne 4.12., Jan Kašpar

P r a h a - Mladým baníkovcům U14 začal zimní dril a první přátelské zápasy. S Vyšehradem Baníkovci remizovali 2:2.

přát., sobota 3.12.2011
FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov  2:2  (2:1)
Branky: 2. 1:0 Nguyen (Samek), 29. 1:1, 49. 1:2, 58. 2:2 Unger (Šlajs)
FK Baník Sokolov: Kýček – Balogh Stockner, Vican, Krček – Samek, Vokáč – Burda, Prokš, Unger – Nguyen
Střídali: Hollý, Hengerič, Kaucký, Parth, Šlajs, Štěpánek

V rámci zimní přípravy sehráli starší žáci U14 v Praze-Újezdě dvě utkání s mužstvy České ligy starších žáku skupiny C s FK Slavoj Vyšehrad a s FK Čáslav. V prvním utkání proti Vyšehradu začal Baník velmi dobře. Hned od úvodního hvizdu se pustil do soupeře a již ve 2. minutě se po akci Unger – Samek k míči dostává Nguyen a nezaváhá - 1:0. V 17. minutě Vokáč ideálně nachází Ungra a ten sám proti brankaři gólovou šanci zahodí. Ve 29. minutě přišlo zaváhání ve středu hřiště, kterého využívá soupeř a ranou z hranice šestnáctky vyrovnává na 1:1. V druhém poločase byla už hra vyrovnaná, v některých chvílích měl navrch soupeř. Ve 49. minutě Sokolov zachybuje na levé straně obrany a soupeř se ujímá vedení 1:2. Ve 26. minutě jde opět Unger sám na brankaře, nasadí kličku, ale střílí jen do boční sítě. Hned za dvě minuty už se Unger prosazuje a vyrovnává na konečných 2:2.