U14 prohráli doma s Mostem

út 20.5., Jan Kašpar

S o k o l o v - Těžké utkání s Mostem mají za sebou baníkovci U14. Ti se Severočechy prohráli na domácí půdě o osm branek.

24.kolo, neděle 18.5.2014
FK Baník Sokolov - FK Baník Most 1909  1:9  (1:3)
Branka: Štursa
FK Baník Sokolov: Süttö – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Šulc – Bursík, Dotzauer, Dolejší, Fišer – Štursa
Střídali: Jirkovský, Valenta

Tým z Mostu v utkání prokázal svoji kvalitu a oproti jediné brance Sokolova nasázel do sítě domácích hned devět přesných zásahů. Sokolov tak s Mostem prohrál 1:9.

Trenér Petr Schneider: „Prvních deset minut bylo z naší strany celkem slušných. Vypracovali jsme si tři šance a jednu proměnili. Bohužel od té doby hrálo jenom mužstvo hostí. My se nechali zatlačit do hlubokého bloku před naše vápno. Nebyli jsme schopni udržet míč a prakticky jsme jenom odkopávali míče. V tomto duchu probíhal i druhý poločas. I když jsme chtěli být ve druhé půli aktivnější, nepovedlo se nám to. Soupeř nám prostě nic nedovolil. Celkově byli kluci z Mostu rychlejší, důraznější v soubojích, lepší při hře jeden na jednoho, kvalitnější na míči a v kombinaci. Nakonec musím říct, že tento zápas byl pro nás velmi přínosný. Nejenže si můžeme z hry Mostu vzít inspiraci, ale také jsme se přesvědčili, že na ty úplně top týmy ještě nemáme a každý musíme na sobě pracovat mnohem více.“