U14 porazili německý Burgweinting

čt 23.2., Jan Kašpar

S o k o l o v - Další z řady přátelských utkání odehráli žáci Baníku U14. Proti německému soupeři se šestkrát prosadili, což znamená hladké vítězství.

přát., čtvrtek 23.2.2012
FK Baník Sokolov - SV Burgweinting  6:0  (2:0)
Branky: 22. 1:0 Burda, 28. 2:0 Kaucký (Nguyen), 37. 3:0 Nguyen (Prokš), 44. 4:0 Kraclík (Krček), 47. 5:0 Prokš, 67. 6:0 Gabrle
FK Baník Sokolov: Kýček (36. Štrunc) – Balogh, Prokš, Vican, Kaucký (36. Krček) – Stockner (36. Biker), Parth (48. Hollý) – Samek (20. Kraclík), Vokáč, Burda (36. Číž) – Unger (25. Nguyen)(54. Gabrle)

V dnešním utkání proti soupeři z Německa prvních osm minut Sokolov nedal svou herní kombinací soupeři moc šancí, ale žádný gól z tlaku nevytěžil. Pak převzal iniciativu na deset minut soupeř, také bez gólu. A pak už se projevila herní jistota sokolovských hráčů a soupeře jednoznačně přehrála. Navíc se začalo dařit střelecky a tak se konečný výsledek zastavil na 6:0.

Jak šly minuty:

22. min.: Faul na Stocknera trestá Burda střelou z 20 metrů rovnou pod břevno – 1:0. 28. min.: Nguyen nahrává ve vápně Kauckému a ten technickou střelou do víka zvyšuje na – 2:0.

30. min.: Burda zatáhne po levém křídle, následně centruje do vápna na Nguyena, ale ten střílí jen do břevna.
37. min.: Prokšovo centr do vápna Nguyen zužitkuje hlavou – 3:0.
44. min.: Opět nádherný centr od Krčka do vápna zpracovává Kraclík a ranou k tyči mění skóre na – 4:0.
47. min.: Prokš z přímého kopu z 18 metrů ranou k tyči opět zvyšuje na – 5:0.
67. min.: Balogh rozehrává roh do vápna, soupeř za zmatkuje v obraně, toho využívá Gabrle a střílí poslední gól utkání – 6:0.