U14 porazili Slavoj Vyšehrad

ne 26.2., Jan Kašpar

S o k o l o v - V druhém zápase v jednom dni už mladí U14 zvítězili. Porazili Slavoj Vyšehrad 2:1.

přát., sobota 25.2.2012
FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov  1:2  (0:1)
Branky: 4. 0:1 Unger, 50. 1:1, 60. 1:2 Biker (Unger)
FK Baník Sokolov: Kýček (31. Štrunc) – Balogh, Vican, Prokš, Stockner – Šlajs (12. Krček) (31. Kuacký), Parth (18. Kraclík) – Samek, Vokáč, Burda (2. zranění Unger) (31. Číž) – Hengerič (9. zranění Biker) (31. Nguyen)

V druhém zápase proti FK Slavoj Vyšehrad vyšel Sokolovu začátek utkání a již ve 4. minutě se Unger dostal individuálně do šestnáctky a střílí úvodní gól – 0:1. V 50. min. Sokolov zaváhal ve středu hřiště, čehož využil soupeř a vyrovnává na 1:1. V 60. minutě se však po centru Vokáče a přihrávky Samka na Ungra dostává do šance Biker, který střílí do prázdné brány a ukončuje utkání ve prospěch Sokolova na 1:2.