U14 nestačili v přáteláku na Čáslav

ne 4.12., Jan Kašpar

P r a h a - Druhý přátelský zápas v jednom dni odehráli žáci U14. Po remíze s Vyšehradem podlehli Čáslavi, když inkasovali po jedné brance v každém poločase.

přát., sobota 3.12.2011
FC Zenit Čáslav - FK Baník Sokolov  2:0  (1:0)
Branky: 24. 1:0, 60. 2:0.
FK Baník Sokolov: Kýček – Balogh Stockner, Vican, Krček – Samek, Vokáč – Burda, Prokš, Unger – Nguyen
Střídali: Hollý, Hengerič, Kaucký, Parth, Šlajs, Štěpánek

V druhém utkání proti Čáslavi opět Baník začal lépe, ale bez brankového efektu. Postupem času se hra vyrovnala. Ve 24. minutě se po rozehraném rohu k míči dostává nekrytý soupeř a přízemní střelou dostává Čáslav do vedení 1:0. I v druhém poločase je hra vyrovnaná, až na posledních deset minut, kdy Sokolov vsadil na jednu kartu a vše hnal do útoku. Přesto se mu vyrovnat nepodařilo a navíc soupeř v poslední minutě utkání využívá otevřené obrany a upravuje výsledek na 2:0 pro Čáslav.