U13 v přáteláku prohráli s U14

út 7.10., Jan Kašpar

S o k o l o v - Přátelské utkání mají mezi sebou dvě baníkovská mužstva v žákovských kategoriích. U14 porazili U13 o tři branky.

přát., čtvrtek 2.10.2014
FK Baník Sokolov - FK Baník Sokolov  0:3  (0:2)
FK Baník Sokolov: U13: Juhás – Škrabák, Kolář, Sys, Slezák – Červenka, Nedbalý – Opitz, J.Richter, Tesař – Čermuš
Střídali: Dubnický, Kompit, Surovec
FK Baník Sokolov: U14

Na začátku října sehráli mladší žáci U13 přípravné utkání na velkém hřišti se staršími žáky U14 FK Baník Sokolov. Po domluvě mezi trenéry se utkání hrálo v délce 2 x 35 minut.

Prvních patnáct minut se mladší žáci U13 na hřišti hledali. Soupeř se lepší sehraností dostával více do hry, ale bez pořádného zakončení. V 11. minutě zaváhal brankař mladších žáků a soupeř toho využil ke střelení úvodní branky. V 15. minutě hrubku v defenzívě opět tým U14 využil a šel do vedení o dvě brány. Pak se již hra vyrovnala a mladší žáci soupeři už moc nedovolili. V druhé polovině utkání pokračovali mladší žáci v důsledné obraně s přechodem do rychlého protiútoku, který však starší žáci vždy včas přerušili. Skóre se potřetí změnilo až v 55. minutě po standardní situaci, kdy soupeř z přímého kopu z dvaceti metrů překonal chybujícího brankaře. A tak utkání skončilo 3:0 ve prospěch žáků U14.