banner Tipsystems

U13 nasázeli Kladnu deset branek

po 25.3., Jan Kašpar

S o k o l o v - Na domácí půdě sehráli baníkovci utkání s Kladnem. Svému soupeři nasázeli celkem deset branek a zaslouženě zvítězili.

15.kolo, neděle 24.3.2013
FK Baník Sokolov - SK Kladno  10:1  (7:0)
Utkání č. 1:
Baník - Kladno 4:0
Branky: 2x Fišer, 2x Dolejší

Utkání č. 2:
Baník - Kladno 3:0
Branky: 2x Dotzauer, Štursa

Utkání č. 3:
Baník - Kladno 1:0
Branky: Fišer

Utkání č. 4:
Baník - Kladno 2:1
Branky: 2x Dotzauer

FK Baník Sokolov: Žlutí: Sütto – Link, Kříž - Václavík, Dolejší, Bursík, Synek - Fišer (Šour, Immer, Hudec)
Bílí: Fáč – Stolec, Dlouhý – Valenta, Šrursa, Fuchs, Sozanský – Dotzauer (Chmelenský, Shorný, Jirkovský)

Komentář k zápasu

Hodnocení jednotlivých utkání trenérem Petrem Schneiderem:

Utkání č. 1:
Z naší strany velmi povedené utkání. Kluci dobře napadali a zodpovědné bránili. Po dvou gólech Fišera a Dolejšího zasloužená výhra 4:0.

Utkání č. 2:
Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou a zhruba prvních patnáct minut jsme byli lepším týmem. Jediným negativem bylo, že se nám nepodařilo proměnit několik dobrých šancí. První gól vstřelil v 10. minutě Dotzauer po přihrávce Fuchse. Kladno se začalo prosazovat zhruba od 16. minuty. Dostali se do několika příležitostí, které ale s přehledem řešil Míra Fáč. Druhou branku vstřelil opět Wolfi Dotzauer, když se dostal k dorážce po střele Jirkovského. Skóre utkání uzavřel ve 29. minutě Štursa, který se po přihrávce Dotzauera dostal do samostatného úniku a po kličce brankáři zakončil do prázdné branky.

Utkání č. 3:
Vyrovnané utkání plné osobních soubojů, které na naší stranu strhl v 17. minutě svoji brankou Patrik Fišer.

Utkání č. 4:
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a již ve 4. minutě jsme po dvou brankách Wolfa vedli 2:0. Poté naše aktivita začala opadat a utkání se vyrovnalo. Dokonce nás začalo Kladno v některých okamžicích i přehrávat. To bylo způsobeno naší špatnou rozehrávkou od brány. Chyběl pohyb a lepší výběr místa. V těchto chvílích opět čaroval Míra Fáč. Kladno zaznamenalo čestný úspěch ve 29. minutě po rohovém kopu, kterému předcházela chycená penalta.

Ohlasy trenérů

Celkové zhodnocení Petra Schneidera: „O osudu utkání rozhodl především první poločas, ve kterém se nám podařilo vstřelit sedm branek. Velmi pozitivní je pro nás výkon obou brankářů. Jsme rádi, že kluci navázali na výkony z podzimních domácích utkání a předvedli, že jsme se na jarní část připravili.“


 
 
Související články - zápas
 
Související fotografie - zápas
 
 
 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2018 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner