U12 vezou výhru z Teplic

út 18.2., Jan Kašpar

T e p l i c e - Na sever Čech si zajeli U12, aby v Teplicích sehráli další přípravné utkání. To nakonec skončilo vítězstvím našich barev.

přát., neděle 16.2.2014
FK Teplice - FK Baník Sokolov  2:7  (2:2)

Branky: Kolář, Richter T.

FK Baník Sokolov: 1. tým: Juhás – Opitz, Poupě, Podhajský – Nováček, Dubnický – J.Richter, Novák (Friml)
2. tým: Surovec – Škrabák, Kolář, Slezák – Červenka, Tesař – T.Richter, Kalenda (Kompit)

Na další přípravný zápas vyjeli mladší žáci U12 FK Baník Sokolov do Teplic, kde se v Proboštově na umělé trávě utkali s teplickými žáky U12.

První poločas byl velmi vyrovnaný, kdy na jedné straně byla vidět pěkná kombinace domácích, zakončena dvěma góly. Na druhé straně hřiště převládala hra hostujících hráčů, zakončena také dvěma brankami.

V druhém poločase už jednoznačně převládala agresivní hra hráčů Sokolova, kteří svým napadáním přerušovali rozvíjející kombinaci domácího celku a sami se rychlým přechodem do útoku dostávali do vyložených šancí. Z velkého množství tutovek se podařilo pět proměnit a tak si mladší žáci Baníku Sokolov odváží z Teplic pěkný výsledek 7:2.