banner Tipsystems

U12 vezou porážku z Mostu

čt 22.3., Jan Kašpar

M o s t - U12 mají za sebou první jarní mistrovský zápas, který prohráli v Mostě na jeho půdě.

15.kolo, neděle 18.3.2012
FK Baník Most 1909 - FK Baník Sokolov  16:7  (8:4)
Branky: vlastní, 3x Václavík, 2x Dolejší, Dlouhý

Utkání č. 1:
Most - Sokolov 3:4

Utkání č. 2:
Most - Sokolov 5:0

Utkání č. 3:
Most - Sokolov 6:2

Utkání č. 4:
Most - Sokolov 2:1

FK Baník Sokolov: Kraus – Hlaváček, Link, Immer – Valenta, Dolejší, Svojanovský - Václavík, Fišer.P, Trávníček, Škarda – Dlouhý, Chmelenský, Fuchs – Hudec, Dotzauer, Sozanský - Štursa, M. Fišer, Korbel

Komentář k zápasu

Hodnocení jednotlivých utkání trenérem Petrem Schneiderem:

Utkání č. 1:
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ve kterém se dvěma góly blýskl Václavík a jednou Dolejší. Jeden gól si dali domácí sami, když obránce odkopával Dolejšího centr před bránu.

Utkání č. 2:
Do utkání jsme vstoupili poměrně aktivně. V prvních pěti minutách jsme si vypracovali dvě střelecké příležitost. Bohužel jsme domácím zbytečnými individuálními chybami nabídli v 6. a 7. minutě možnost skórovat. Toho domácí využili bez zaváhání. V 9´ jsme na polovině soupeře ztratili míč, přišla kolmá přihrávka mezi obránce a bylo to 3:0. Od té doby na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo, a to družstvo Mostu. Bylo jen otázkou, kolik branek ještě inkasujeme. Na konec se skóre zastavilo ještě na přijatelných 5:0.

Utkání č. 3:
V tomto utkání jsme tahali za kratší konec. Most nás přehrával ve všech směrech. Byli důraznější, rychlejší, produktivnější a zaslouženě vyhráli.

Utkání č. 4:
Do utkání kluci vstoupili odhodláni napravit výsledek z prvního. Bohužel jsme hned ve 2´ s první střely inkasovali. V 10´ se nám podařilo vyrovnat Dlouhým. Utkání bylo celkem vyrovnané se šancemi na obou stranách. Ve 24´ jsme udělali chybu v rozehrávce a inkasovali rozhodující branku na konečných 2:1. Za druhou polovinu si kluci zaslouží pochvalu a myslím, že si nezasloužili prohrát.

Ohlasy trenérů

Celkové hodnocení Petra Schneidera: "Je třeba přiznat, že na Most A jsme neměli. Ti kluci byli velmi dobře silově, fyzicky, technicky připraveni. Mě nejvíce mrzí výkon bílých, proti Mostu A, kluci po třetí brance utkání zabalili. Přitom si myslím, že v týmu bílých je potencionál, aby tak těžkého soupeře dokázali aspoň potrápit. Proti Mostu B jsme hráli dvě vyrovnané utkání. V těch jsme si dokázali, že fotbal hrát umíme. V dalším utkání s Kladnem se musíme vyvarovat zbytečných individuálních chyb a hlavně odehrát všechny čtyři utkání se 100% nasazením, ať je stav jakýkoliv."


 
 
Související články - zápas

Další

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner