U12 v přípravě porazili Plzeň

čt 13.3., Jan Kašpar

S o k o l o v - V dalším přátelském utkání zimní přípravy hráli žáci U12 na domácí půdě s Viktorií Plzeň. Té naši žáci nastříleli 17 branek a po zásluze zvítězili.

přát., sobota 1.3.2014
FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň  17:6  (7:5)

Branky: 3x T. Richter, 3x Červenka, Nedbalý, Novák

FK Baník Sokolov: 1. tým: Svitok – Škrabák, Kolář, Poupě – Dubnický, Tesař – J.Richter, Kompit (Luhan)
2. tým: Juhás – Kalenda, Sys, Slezák – Červenka, Nedbalý – T.Richter, Novák (Podhajský)

V předposledním přípravném utkání zimní přípravy se utkali mladší žáciU12 FK Baník Sokolov na domácí umělce s FC Viktorií Plzeň. První poločas byl dost vyrovnaný, kdy soupeř předváděl kombinační technický fotbal a sokolovští hráči agresivní obrannou hru s rychlým přechodem do útoku. Tato taktika vyšla lépe Sokolovu a v poločase vedl o dvě branky 7:5. V druhém poločasu pokračoval Sokolov v agresivní hře, a když začala vycházet i kombinace, skóre pomalu, a jistě narůstalo. Nakonec se zastavilo na velmi slušném výsledku 17:6 pro Sokolov.