U12 v generálce porazili Vary

čt 13.3., Jan Kašpar

K a r l o v y V a r y - K poslednímu přátelskému utkání vyjeli žáci U12 do Karlových Varů, kde se utkali se stejně starými soupeři. Sokolovští v utkání jednoznačně dominovali a po zásluze si domů vezou vítězství 19:1.

přát., neděle 9.3.2014
1. FC Karlovy Vary - FK Baník Sokolov  1:19  (0:10)

Branky: 2x Novák, 2x Nedbalý, Dubnický, Friml, Slezák

FK Baník Sokolov: 1. tým: Surovec – Opitz, Poupě, Tesař – Červenka, Kolář – J.Richter, Kompit (Luhan, Škrabák)
2. tým: Juhás – Kalenda, Sys, Slezák – Nedbalý, Dubnický – T.Richter, Novák (Friml, Podhajský)

Poslední přípravné utkání sehráli mladší žáci U12 v Karlových Varech. V Drahovicích na umělé trávě se utkali s tamními mladšími žáky.

Celé utkání se hrálo v režii sokolovského mužstva. I když se sokolovským hráčům příliš nedařilo, kdy vázla kombinace a ani přihrávky neměly svojí přesnost, se soupeřem si jednoznačně poradilo. Po poločasovém skóre 10:0 přidali v druhé půli dalších devět branek a tak konečný výsledek vyzněl jednoznačně pro Sokolov 19:1.