banner Tipsystems

U12 těsně prohráli s Kladnem

st 28.3., Jan Kašpar

S o k o l o v - Výborně rozehrané utkání proti Kladnu tým U12 nakonec nedovedl do vítězného konce, a tři body tak míří ze Sokolova.

16.kolo, sobota 24.3.2012
FK Baník Sokolov - SK Kladno  7:9  (5:2)
Branky: Dotzauer, Fišer P., 3x Václavík, Svojanovský, Sozanský (pk)

Utkání č. 1:
Baník - Kladno 4:1

Utkání č. 2:
Baník - Kladno 1:1

Utkání č. 3:
Baník - Kladno 1:2

Utkání č. 4:
>Baník - Kladno 1:5

FK Baník Sokolov: Žlutí: Kraus – Hlaváček, Dolejší, Immer – Valenta, Dotzauer, Václavík – Fišer P., Synek, Trávníček, Zubanič, Fáč – Stolec, Kříž, Svojanovský – Hudec, Sozanský, Dlouhý - Štursa, M. Fišer, Korbel

Komentář k zápasu

Hodnocení jednotlivých utkání trenérem Petrem Schneiderem:

Utkání č. 1:
V utkání jsme se ujali vedení zásluhou Dotzauera už ve 2. minutě. V 10. minutě se hostům podařilo vyrovnat. Kluci aktivní hrou a napadáním ale utkání dovedli k vítězství. Opět jsme nevyužili několik dobrých možností ke vstřelení dalších branek. Dvěma brankami se blýskl Václavík a jednou P. Fišer.

Utkání č. 2:
Hned od 4. minuty jsme prohrávali, když jsme inkasovali náhodný gól. Po centru z levé strany zapadl míč do pravé šibenice. Od toho okamžiku jsme si vytvořili územní převahu. Bohužel jsme si až na pár závarů nedokázali vytvářet větší gólové šance. Hosté hrozili především z rychlých brejků, které se nám dařilo zastavovat, až na jednu výjimku, kdy nás podržel Míra Fáč. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali ve 28. minutě. Po rychlé kombinační akci Sozanský-Hudec se dostal míč ke Svojanovskému a ten krásnou střelou vyrovnal 1:1.

Utkání č. 3:
V tomto utkání jsme nebyli horším týmem, ale hosté nás svým důrazným presinkem dostávali pod tlak. Opět jsme inkasovali jako první. Na tuto branku jsme ještě dokázali odpovědět vyrovnávacím golem Václavíka na 1:1. Druhou branku jsme inkasovali po odraženém balonu, kdy naši obránci nedokázali pokrýt dorážející hráče Kladna.

Utkání č. 4:
Kladno nás od samého začátku dostalo pod tlak a již v 6. minutě jsme prohrávali 0:2. My jsme se snažili chodit do rychlých protiútoků, které táhl po levé straně především Dlouhý. V 10. minutě jsme vinou zranění přišli o stopera Kříže. To se ukázalo jako jeden z klíčových momentů. Nejenže nám zbyl už jen jeden hráč na střídání (v prvním poločase se zranil Štursa), což se projevilo především ke konci utkání, když nám došly síly, ale také jsme neměli adekvátní náhradu na tento post. Dále jsme se dopustili několika hrubých individuálních chyb. Hosté toho dokázali využít a v posledních sedmi minutách nám přidali další tři branky. Nám se podařilo ve 28. minutě korigovat z penalty Sozanským na konečných 1:5

Ohlasy trenérů

Celkové hodnocení Petra Schneidera: "Utkání se mi celkově nehodnotí dobře. Po poločase jsme vedli 5:2 a nakonec prohráli. Kluky jsme v poločase upozorňovali, že nás čekají dvě těžká utkání, která začínají za stavu 0:0 a jestli chceme být úspěšní, musíme předvést stejný výkon jako v první půlce. Bohužel především u bílého týmu se nám nepodařilo navázat na ten první poločas. Jedním z důvodů bylo zranění Štursy a Kříže. Dalším, že v den zápasu vypadl pro nemoc Fuchs. A tak nám z obvyklé kostry této sedmičky zbyl v druhém poločase pouze Sozanský a Dlouhý. Klukům, kteří nastoupili místo nemocných a zraněných, nelze upřít snaha. Bohužel to na soupeře nestačilo."


 
 
Související články - zápas

Další

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner