U12 nasázeli Teplicím 21 branek

ne 23.3., Jan Kašpar

S o k o l o v - Výbornou střeleckou formu ukázali baníkovci z týmu U12. Ti na domácí umělce hostili Teplice, které porazili rozdílem třídy 21:3.

16.kolo, sobota 22.3.2014
FK Baník Sokolov - FK Teplice  21:3  (10:1)

Branky: 2x Nováček, 3x T. Richter, Dubnický

FK Baník Sokolov: 1. tým: Podhajský – Opitz, Sys, Tesař – Červenka, Nedbalý – J.Richter, Novák (Škrábák, Kompit)
2. tým: Juhás – Poupě, Kolář, Slezák – Nováček, Dubnický – T.Richter, Kalenda (Friml)

V 16. kole se na domácí půdě postavili baníkovci týmu z Teplic. Od začátku utkání vycházeli sokolovští hráči se zajištěné obrany s kombinačním přechodem do útoku. Toto se domácím dařilo a výsledek v prvním poločase byl jednoznačně 10:1 pro Sokolov. Ve druhém poločase už takové nasazení ze strany Baníku k vidění nebylo, přesto naši hráči soupeři mnoho nedovolili a sami vstřelili dalších jedenáct branek. A tak Sokolov, v přímém souboji se sousedem v tabulce, bez problému zvládl další utkání a do šaten odcházel s výborným výsledkem 21:3.