U12 doma porazili Příbram

út 18.2., Jan Kašpar

S o k o l o v - V dalším přátelském utkání dokázali baníkovci U12 otočit nepříznivé skóre a proti Příbram urvali vítězství 9:8.

přát., neděle 9.2.2014
FK Baník Sokolov - 1.FK Příbram  9:8  (1:6)

Branky: 3x Nováček, Kalenda, Tesař

FK Baník Sokolov: 1. tým: Surovec – Opitz, Sys, Podhajský – Červenka, Slezák – Richter J., Novák (Škrabák)
2. tým: Juhás – Poupě, Kolář, Tesař – Nováček, Dubnický – Richter T., Kalenda (Kompit)

V dalším přípravném utkání se na domácí umělce utkala sokolovská U12 s mužstvem 1. FK Příbram. Toto utkání bylo utkání dvou různých poločasů. V prvním poločase jednoznačně převládala hra soupeře. Hosté byli důraznější v osobních soubojích, lépe kombinovali, a když se navíc nedařilo v obranné fázi, šel soupeř do kabin se slušným výsledkem 1:6. V druhém poločase nastoupil úplně jiný Sokolov. Svou typickou agresivní hrou přerušovali soupeři jejich rozvíjející akce a sami si rychlými protiútoky vytvářeli brankové příležitosti. I přesto, že pár šancí neproměnili, dokázali skóre otočit a z výsledku 9:8 pro Sokolov se radovalo domácí mužstvo.