banner Tipsystems

Soustředění ve Zruči: Pět branek do sítě Domažlic

 
Soustředění ve Zruči: Pět branek do sítě Domažlic
 
st 18.7., Lukáš Švéda

Z r u č - Baníkovci mají tento týden na programu soustředění ve Zruči u Plzně. V rámci této přípravy se dnes svěřenci trenéra Jindry utkali s třetiligovými Domažlicemi. Baník potvrdil roli favorita a zvítězil 5:0. O branky se postarali Knakal, Vaněček I., Vaněček II. a dvakrát Mlika. Další utkání čeká sokolovské fotbalisty v sobotu, kdy se utkají s Doubravkou.

přát., středa 18.7.2012
TJ Jiskra Domažlice - FK Baník Sokolov  0:5
Branky: 2x Mlika, Vaněček I., Vaněček II., Knakal

Komentář k zápasu

Fotbalisté Baníku se v rámci týdenního soustředění utkali s Domažlicemi, které působí v třetí nejvyšší soutěži ČFL. Baníkovci potvrdili roli papírového favorita a s chutí si zastříleli. Nakonec se mohli radovat z pěti branek, o které se postarali čtyři fotbalisté. Dvakrát se trefil Jiří Mlika, jednou jeho parťák z útoku David Vaněček II., jmenovec David Vaněček I. a Martin Knakal. Sokolovští šli do utkání se záměrem vyzkoušet si nové věci z tréninku, hlavně zakládání útoků a rozehrávku. To se bohužel nepodařilo naplnit, neboť se v průběhu utkání zranili hráči, kteří mají v Baníku tuto činnnost na starost - Antonín Holub a Vojtěch Machek. Jejich zranění však nejsou vážná a v pátečním zápase proti Doubravce by se měli objevit. Trenér Jindra tak musel improvizovat, vyzkoušel hru na dva útočníky a výsledkem bylo nejen pět branek, ale i velké množství neproměněných šancí. Utkání však i přes zranění dvou hráčů splnilo svůj účel a výsledek sokolovského trenéra potěšil.

Další utkání čeká baníkovci již v pátek, kdy se od 17 hodin postaví proti Doubravce. Hrát se mělo původně v sobotu, ale na přání soupeře bylo utkání přeloženo.

Ohlasy trenérů

Aleš Jindra po utkání: "S výsledkem jsem spokojen, v této fázi přípravy musíme mít dobré výsledky. Dodá nám to chuť do další práce. Chtěli jsme si vyzkoušet několik nových věcí, ale to se nám vzhledem ke zranění dvou hráčů nepovedlo. Věřím, že v dalším zápase nastoupí a jejich zranění nebudou vážná. Také již začal trénovat Jakub Dvořák II., který byl zraněn. Na druhou stranu mě mrzí opakované zranění Franty Dřížďala, kterému se obnovilo zranění achillovky. "

 
 
Související články - zápas

Reportáž

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner