Přestřelka vítězně pro C dorost

čt 24.9., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V přátelském zápase se proti sobě postavily týmy C dorostu a kombinovaný B dorost s mladšími dorostenci. V utkání bylo k vidění spoustu gólů a skóre se zastavilo na konečných 11:6. Čtyři branky za C dorost zaznamenal obránce Josef Kopecký, který nastoupil pouze ve druhém poločase a netradičně v útoku.

přát., středa 23.9.2009
FK Baník Sokolov - FK Baník Sokolov B dorost  11:6  (4:3)
Branky: 6. – 0:1, 12. – 0:2, 17. Bartoš, 22. – 1:3, 24. Bartoš, 25. Kobera, 30. Kobera, 49. - 4:4, 55. Špírek, 56. Kopecký, 59. Kopecký, 61. Špírek, 67. Tůma, 68. Kopecký, 70. Kopecký, 71. – 11:5, 78. - 11:6.
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Susko – Tuschinovschi, Tůma, Pachta, Iterský – Gašpar, Hrubý, Špírek, Ferko – Bartoš, Kobera;
2. poločas: Susko – Glanc, Tůma, Pachta, Tuschinovschi – Ferko, Dudešek, Hrubý, Špírek – Kopecký.