Muže Březové C dorostenci přestříleli

út 15.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Ve druhém nedělním zápase dokázali hráči C dorostu porazit Olympii Březovou. Ačkoliv měl Baník po celou dobu zápasu převahu, nakonec zvítězil pouze o jedinou branku v poměru 4:3. Za Baník se trefili dvakrát Martin Sláma, jeden gól vstřelili Petr Peterka a Václav Škoda .

přát., neděle 13.2.2011
FK Baník Sokolov - Březová  4:3  (0:0)
Branky: 1. – 1:0 Sláma (Kalous), 32. – 1:1 NPŘK, 55. – 2:1 Sláma (Peterka David), 67. – 2:1 Peterka Petr (Martinec), 69. – 4:1 Škoda (Peterka David, Mašek), 73. – 4:2, 76. – 4:3.
PŘÍMÉ KOPY – 2:1
FK Baník Sokolov: 1.poločas : Rau – Peterka David, Faber, Martinec, Szewieczek - Živný, Mašek, Šamberger, Kalous, Zázrivec - Sláma
2.poločas : Rau – Peterka David, Martinec, Faber, 41. Radler - 41. Škoda, 41. Kravar, Šamberger, 41. Plechatý, 41. Peterka Petr - Sláma

Trenér Tomáš Hájek: „Opět jsme si vytvořili po celé utkání herní převahu, ale zahozené brankové příležitosti a hrubé chyby v obranné fázi nás stály mnohem přijatelnější výsledek.“