Kanonádu D žáků odnesla Přední Kopanina

po 8.2., Jan Kašpar

S o k o l o v, Z l i č í n - Na turnaji ve Zličíně se představili D žáci Baníku a soupeřem jim byli hráči Přední Kopaniny. Zápas skončil jasným vítězstvím Baníku 12:0, brankově se nejvíce blýsknul například třígólový Balogh, nebo dvoubrankoví Nguyen s Kocourem.

Turnaj, neděle 7.2.2010
FC Přední Kopanina - FK Baník Sokolov D žáci  0:12  (0:5)
Branky: 4., 35., 44. Balogh, 11., 23. Unger, 18. Frána, 26. Vican, 32. Kýček K., 36., 60. Nguyen, 48., 51. Kocour
FK Baník Sokolov D žáci: L. Kýček – Balogh, Stockner, Vokáč, Parth – Kraclík, Vican, Frána, K. Kýček - Kocour, Unger

Střídali: Gabrle, Hollý, Korel, Nguyen