banner Tipsystems

Juniorka vysoko porazila Chodov

út 14.7., Redakce

V souboji dvou divizních celků se radovali fotbalisté béčka Baníku Sokolov, kteří v zápase s Chodovem vyhráli vysoko 4:1. O branky vítězů se postarali Kratochvíl, Hudák, Čertík a Hucl.

0.kolo, úterý 14.7.2009
FK Baník Sokolov - Spartak Chodov  4:1  (2:1)
Branky: 9. Kratochvíl, 26. Hudák, 50. Čertík, 65. Hucl
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Dvořák – Nápravník, Duben (38. Ferko), Hucl, Vašata – Kratochvíl, Pleva, Bastl, Doležal – Hudák, Čertík
2. poločas: Dvořák – Nápravník, Hucl, Vašata, Krupička – Kratochvíl, Pleva, Bereczký, Ferko – Hudák (57. Doležal), Čertík (75. Bastl).

Komentář k zápasu

Na zadním hřišti se utkaly divizní celky, které na sebe narazí v závěru podzimní části. O úvodní branku se v 9. minutě postaral po nacvičeném signálu po rohu na zadní tyči do protipohybu brankáře hlavičkující Kratochvíl. Hned z protiútoku ale Spartak vyrovnal. Do poločasu se baníkovci radovali znovu, po dobré akci sklepl dlouhý míč Čertík pro Plevu, jehož tvrdou střelu gólman jen vyrazil k Hudákovi a ten zvýšil na 2:1.

Po straně dobře vstřelili baníkovci brzy třetí gól. Míč po straně dobře zatáhl Doležal a jeho centr na přední tyč poslal do sítě Čertík. Konečnou podobu výsledku dal po rohu Hucl, který pohotově využil vypadnutí balonu brankáři Chodova.

„Začátek utkání pro nás vyzněl velmi dobře, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, ale pak se hra vyrovnala. Chodov hrozil pohyblivými útočníky, avšak velmi dobře tyto sitauce zvládali stopeři Hucl, Duben a potom Vašata. Síly jsme rozložili mezi všechny hráče, které jsme měli na utkání k dispozici a sestavu jsme protočili. Toto utkání bylo vrcholem přípravy co se týče kondičního hlediska. Pro nás to byl zlom, od kterého začínáme ladit. Takže jsem rád, že i když toho měli hráči plné zuby, tak utkání zvládli,“ popsal průběh zápasů trenér Jiří Dreiseitl.


 
 
Související články - zápas

Reportáž

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner