banner Tipsystems

Juniorka utrpěla porážku 0:6

 
Juniorka utrpěla porážku 0:6
 
st 17.2., Jan Kašpar

D o u b r a v k a - Juniorka Baníku dnes od 17:30 měla na programu přátelský zápas v Doubravce. Toto utkání bylo od počátku v režii domácích hráčů, kteří si připsali vítězství 6:0. Juniorce se navíc v 60. minutě zranil obránce Jiří Duben.

přát., středa 17.2.2010
Senco Doubravka Plzeň - FK Baník Sokolov B  6:0  (4:0)
FK Baník Sokolov B: Dvořák (45. Macháček) - Staněk (45. Ferko), Hucl, Duben (60. Pleva), Doležal - Kratochvíl (65. Hudec), Pleva (45. Bereczký), Bastl, Puchmertl - Kouba, Čertík

Komentář k zápasu

Baníkovská juniorka hrála už od úvodního hvizdu druhé housle, domácí hráči Doubravky přehrávali sokolovské rychlou a především přesnou kombinací, aniž by vyvinuli větší úsilí. Juniorka prohrávala už v první minutě, kdy byla pro Doubravku nařízena penalta po nešťastném zpracování Staňka, který nechtěně zahrál rukou. Domácí hráči se neostýchali sázet jednu branku za druhou, ve 20. minutě to bylo už 0:3 z pohledu naší juniorky. I přesto se snažil Baník hrát aktivně, dnes se ale týmu okolo trenéra Dreiseitla nedařilo vůbec nic. Poločasové skóre se nakonec zastavilo na hodnotě 4:0 pro domácí.

Do druhé půle se mezi tři tyče postavil brankář Macháček, na hřiště se také dostali Ferko, Hudec a Bereczký, který vystřídal Plevu. Petr Pleva se však do zápasu vynuceně vrátil po hodině hry, kdy se zranil obránce Duben a musel tak odstoupit. Doubravka v druhé pětačtyřicetiminutovce vstřelila další dvě branky a juniorka si tak do Sokolova veze porážku 0:6.

Ohlasy trenérů

Trenér Jiří Dreiseitl: "Dnes bohužel není ani co moc k hodnocení. Tým Doubravky nás od začátku přehrával, jeho největší zbraní byl zkušený tým a výborná kombinace. Už v první minutě rozhodčí proti nám pískl penaltu, kterou domácí proměnili, po dvaceti minutách jsme už prohrávali 0:3 a bylo po zápase. My jsme se snažili hrát aktivně, k naší smůle nám dnes nevycházela mezihra ani kombinace, takže Doubravka vyhrála zaslouženě."

"Do sobotního utkání s mosteckým dorostem možná doplníme tým některými hráči z A mužstva, ne ale z důvodu posílení týmu, ale z důvodu širšího rozložení sil kvůli našemu poměrně úzkému kádru, vše se ale ještě rozhodne s trenérem A týmu Stanislavem Purkartem."


 
 
Související články - zápas

Reportáž

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner