banner Tipsystems

Juniorka nestačila na béčko Mostu

ne 26.7., Redakce

Juniorka Baníku v dalším přípravném zápase na svém hřišti přivítala stejný výběr Mostu. Po vyrovnaném průběhu hry nakonec prohrála brankou v závěru zápasu. V dresu Baníku dostal příležitost chorvatský hráč Dario Torbic (ročník 1990), který ale na zkoušce neuspěl a jeho testy byly ukončeny.

0.kolo, neděle 26.7.2009
FK Baník Sokolov - FK Baník Most B  0:1  (0:0)
FK Baník Sokolov: Dvořák – Nápravník, Duben, Hucl (46. Doležal), Vašata – Ferko (46. Kratochvíl), Prchal, Pleva, Bastl (46. Bereczký) – Torbic (65. Áč), Komberec (46. Čertík).

Komentář k zápasu

„Bylo to hodně vyrovnané utkání. V prvních dvaceti minutách jsme byli aktivnější, soupeře jsme zmáčkli a měli jsme nějaké pološance. Pak se karta obrátila a aktivnější byli na patnáct minut hosté, my jsme hrozili zejména z brejků, ale zastavovaly nás ofsajdy. Hodně nebezpečný byl Komberec, měl i šanci, kdy šel sám na bránu, ale nedal, což je škoda,“ popsal první půli trenér Jiří Dreiseitl.

„Do druhé půle jsme prostřídali a ukázalo se, že někteří hráči nestíhají zcela a soupeř toho využíval. Most nás začal lehce přehrávat, i když jsme si paradoxně vypracovali dvě tutové šance. Pak se hra zase vyrovnala, jelikož i soupeř prostřídal. V závěru jsme měli velkou možnost Kratochvílem, po jeho šanci soupeř z brejku vybojoval rohový kop, který jsme sice odvrátili, ale po odražené střele k tyči jsme nakonec inkasovali. V samém závěru nás podržel vynikajícím zákrokem brankář Dvořák,“ popsal zbytek duel kouč juniorky. „Prohrálo se, což pozitivní není, ale je to přípravný zápas a my se z chyby musíme poučit. V mistráku by se nám už stávat neměla,“ dodal trenér Dreiseitl.


 
 
Související články - zápas

Reportáž

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner