Dorost U19 si poradil s Královským Poříčím

st 26.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V zimním turnaji Baníku Sokolov porazil dorost U19 celek krajského přeboru - Královské Poříčí 2:1 po poločase 1:0. Za Baník skórovali Martin Olah a Karel Koubek, jenž se prosadil dvě minuty před koncem zápasu.

Turnaj, sobota 15.2.2014
FK Baník Sokolov - Baník Královské Poříčí  2:1  (1:0)
Branky: 29. minuta – 1:0 Olah (Machala), 74. minuta – 1:1, 88. minuta – 2:1 Koubek (Veselovský)

Pokutové kopy: 0:0
FK Baník Sokolov: Wagneter (46. Strnad) – Netrval (83. Olah), Veselovský (46. Mestl), Krlička (83. Veselovský), Čuchran (46. Tamajka – 83. Maule) – Maule (46. Bauer), Machala (83. Matoušek), Kravar (83. Lacina), Matoušek (46. Koubek), Olah (46. Cinkanič) – Lacina (46. Hamouz)

Stručné zhodnocení utkání: Trenér Tomáš Hájek: „V prvním poločase jsme měli neustálou územní převahu, z množství vytvořených šancí jsme ovšem proměnili jen jednu. Ve druhém poločase se soupeři povedlo vyrovnat, vítězství jsme šťastně strhli na svou stranu až dvě minuty před koncem.“