Dorost U19 porazil německý Mitterteich

út 4.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Vítězství 3:1 si v přípravě připsali na své konto dorostenci U19. Baník tímto výsledkem porazil německý Mitterteich. Dorostenci se ujali vedení hned v 1. minutě, kdy se trefil David Machala. Do konce prvního poločasu zvýšil na 2:0 Tomáš Lacina. Po změně stran poté zvyšoval Martin Fojtík a konečnou podobu dal zápasu německý soupeř v 87. minutě, kdy snížil na konečných 3:1.

přát., sobota 1.2.2014
FK Baník Sokolov - SV Mitterteich  3:1  (2:0)
Branky: 1. minuta – 1:0 Machala, 41. minuta – 2:0 Lacina (Machala), 55. minuta – 3:0 Fojtík (Matoušek), 87. minuta – 3:1

Pokutové kopy: 0:0
FK Baník Sokolov: Wagneter (46. Strnad) – Netrval, Veselovský (65. Miksa), Mestl, Bauer – Matoušek, Machala, Fojtík, Šťastný (73. Hamouz), Čuchran – Lacina

Trenér Tomáš Hájek: „V tomto poměrně důrazně hraném utkání byl průběh spíše vyrovnaný s nepřesnostmi v rozehrávce na obou stranách, my jsme na rozdíl od soupeře proměňovali své šance.“