Dorost U19 na úvod nasázel FA Praha deset gólů

ne 16.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Velmi dobře vstoupili do jarních bojů dorostenci U19. Ti v prvním mistrovském zápase roku 2014 nastříleli soupeři FA Praha deset gólů. Baník rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase, který vyhrál 4:0. Ve druhé části hry pak Sokolov přidal dalších šest gólů. Nejvíce se střelecky dařilo Tomášovi Lacinovi, který se trefil čtyřikrát.

16.kolo, sobota 8.3.2014
FK Baník Sokolov - Fotbalová akademie Praha  10:0  (4:0)
Branky: 12. – 1:0 Lacina (Netrval), 34. – 2:0 Koubek (Mestl), 35. – 3:0 Lacina (Koubek, Netrval, Matoušek), 45. – 4:0 vlastní (Koubek, Machala), 48. – 5:0 Lacina (Netrval, Veselovský), 56. – 6:0 Lacina (Machala, Cinkanič), 64. – 7:0 Veselovský (Koubek) ROH, 64. – 8:0 Cinkanič (Maule, Matoušek), 79. – 9:0 Veselovský (Koubek) ROH, 84. – 10:0 Cinkanič (Maule, Olah, Bauer).

Pokutové kopy: 0:0
FK Baník Sokolov: Wagneter – Netrval (52. Bauer), Veselovský, Krlička, Mestl (52. Cinkanič) – Matoušek, Kravar (57. Čuchran), Šťastný (57. Maule), Koubek, Machala – Lacina (57. Olah)

Trenér Tomáš Hájek: „Po celé utkání jsme byli znatelně lepším týmem, soupeř naopak nekladl prakticky žádný odpor. Po prvním poločase bylo jen otázkou skóre, jak utkání skončí. Přesto musím pochválit přístup našich kluků k tomuto utkání.“