Dorost U17 zahájil jaro vítězstvím 8:1

ne 16.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Vysokého vítězství 8:1 nad Karlovými Vary dosáhli dorostenci U17 v prvním utkání jarní části sezony. V prvním poločase si soupeř nepočínal špatně a prohrával jen 2:1. Ve druhé půli ale Baník nastřílel šest gólů a rozhodl o svém vysokém vítězství. Střelecky se blýskl Radim Geberth, autor pět gólů.

15.kolo, sobota 15.3.2014
FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy Vary  8:1  (2:1)
Branky: 5. – 1:0 Geberth, 17. - 1:1, 38. – 2:1 Geberth (Rau), 48.- 3:1 Geberth (Starsiak), 56. – 4:1 Klubal (Geberth), 64. – 5:1 Kubinec, 67. – 6:1 Geberth (Kníř), 68. – 7:1 Geberth (Štěrba), 71. – 8:1 Holeš (Kubinec)
FK Baník Sokolov: Procházka – Klubal, Pěček, Kníř, Psota Dan (24. Císař) – Štěrba, Půta, Psota Dom. (31. Kubinec), Starsiak, Rau (41. Holeš) - Geberth

Trenér Luboš Váša: „Po našem rychlém vedení jsme soupeře začali podceňovat a on nás potrestal vyrovnáním. V dalších fázích utkání jsme hráli špatně. Druhou půli jsme už zvládli lépe a oslabeného soupeře, který měl jednu červenou kartu, jsme jasně přehráli a vysoko porazili.“