Dorost U17 veze tři body z Písku

út 25.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v - I ve druhém jarním zápase dokázali dorostenci U17 bodovat naplno. V Písku Baník odehrál velmi podařený první poločas, ve kterém vstřelil pět gólů a prakticky rozhodl o svém vítězství. Ve druhé půli domácí skóre již jen korigovali. Střelecky se prosadili 2x Jan Starsiak, 2x Radim Geberth a 1x Jiří Štěrba.

16.kolo, neděle 23.3.2014
Písek - FK Baník Sokolov  1:5  (0:5)
Branky: 9. – 0:1 Starsiak (Psota Dom.), 12. – 0:2 Štěrba (Geberth), 22. – 0:3 Geberth (Rau), 27.- 0:4 Starsiak (Kníř), 35. – 0:5 Geberth (Štěrba), 64. – 1:5
FK Baník Sokolov: Procházka – Holeš(41. Klubal), Pěček, Kníř, Císař, (50. Psota Dan) – Štěrba, Půta, Psota Dom., Starsiak, Rau (58. Kubinec) - Geberth

Trenér Luboš Váša: „V první půli jsme podali výborný výkon, díky kterému jsme si vytvořili dostatečný náskok do půle druhé. V té jsme už mírně polevili a domácím tím umožnili vstřelit, z našeho pohledu, zbytečnou branku.