Dorost U17 sestřelil Varnsdorf sedmi góly

po 31.3., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Ve výborných jarních výsledcích pokračují dorostenci U17. Tentokrát do Sokolova přijel tým Varnsdorfu a odvezl si sedm gólů. Baník o svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, když vstřelil pět gólů. Hattrick zaznamenal Radim Geberth.

17.kolo, sobota 29.3.2014
FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf  7:1  (5:0)
Branky: 2. – 1:0 Starsiak (Štěrba), 16. – 2:0 Půta (Geberth), 26. – 3:0 Geberth(Půta), 28.- 4:0 Rau (Geberth,Starsiak ), 32. – 5:0 Geberth(Pěček), 47. – 6:0 Geberth (Štěrba), 61. – 7:0 Kubinec (Rau, Pěček), 70. – 7:1
FK Baník Sokolov: Kýček – Klubal, (47. Holeš), Pěček, Kníř, Císař, (51. Hájek) – Štěrba, Půta, Psota Dom., (47. Psota Dan) Starsiak, Rau - Geberth (51. Kubinec)

Trenér Luboš Váša: „Už v první půli jsme si vytvořili potřebný náskok, který jsme mohli v druhé půli ještě výrazněji navýšit, kdybychom místo tyčí trefovali branku. Nakonec jsme, díky menší koncentraci v obraně, těsně před koncem povolili vstřelit hostům čestný úspěch.“