Dorost U17 nastřílel Ústí pět gólů

po 17.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V dalším přípravném zápase nastoupili hráči dorostu U17 proti Ústí nad Labem. A utkání to bylo poměrně povedené. Brzy šel Baník do vedení 3:0 góly Holeše - 2x a Gebertha. Ústí však do konce prvního poločasu vstřelilo dva góly a zápas zdramatizovalo. Ve druhé půli střílel branky však již jen Baník, konkrétně dvakrát Dan Psota, což znamenalo vítězství domácích v poměru 5:2.

přát., pátek 14.2.2014
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem  5:2  (3:2)
Branky: 2. - 1:0 Holeš (Geberth), 16. – 2:0 Geberth (Hájek), 18. – 3:0 Holeš, 21. – 3:1, 30. – 3:2, 49. – 4:2 Psota Dan (Klubal), 58. – 5:2 Psota Dan (Kubinec)
FK Baník Sokolov: Kýček – Psota Dom., Pěček, Kníř, Císař, Klubal, Hájek, Geberth, Psota Dan, Štěrba, Rau, Holeš, Vican, Kubinec, Půta,

Trenér Luboš Váša: „Po celé utkání jsme měli více ze hry, byli jsme fotbalovější a kdybychom proměnili některé dobré příležitosti, mohlo být naše vítězství ještě výraznější.“