Dorost U17 nadělil Varům pět gólů

pá 17.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Dalším kolem pokračoval pro dorostence U17 memoriál Vlastislava Marečka. Soupeřem dorostu byl tentokrát celek Karlových Varů. A svěřenci Luboše Váši si počínali velmi dobře, když svého protivníka porazili 5:0 po poločase 1:0. Branky vítězů vstřelili - dvakrát Daniel Sys a Marián Lukáč, jednou se prosadil Jakub Pajma .

Turnaj, středa 15.2.2012
FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy Vary  5:0  (1:0)
Branky: 5. Sys (PK), 62. Lukáč M. (Slabyhoudek), 70. Sys (Lukáč M.), 72. Pajma (Šťastný), 73. Lukáč M. (Machala)
FK Baník Sokolov: Kocourek, Strnad - Šváb, Veselovský, Karlík, Legr, Bauer, Slabyhoudek, Šťastný, M. Lukáč, Houdek, Sys, Pajma, Machala.

Trenér Luboš Váša: „Po celý zápas jsme měli více ze hry, ale teprve v poslední čtvrtině utkání jsme toho dokázali využít“