Dorost U17 na úvod jara remizoval

pá 22.3., Tomáš Bouda

Cenný body přivezli dorostenci U17 ze hřiště Motorletu Praha. Baník v hlavním městě vedl, od třetí minuty, kdy skóroval Martin Fojtík. Domácí srovnali ve 28. minutě a tak poločas skončil výsledkem 1:1. Po změně stran šel Baník znovu do vedení, když si Motorlet vstřelil vlastní gól. Zanedlouho však domácí tým opět srovnal, a protože do konce zápasu se skóre již neměnilo, týmy se rozešly smírně 2:2. Další zápas hraje U 17 doma, v sobotu 23.3.2013 od 10.15 hodin proti Vyšehradu.

15.kolo, sobota 16.3.2013
Motorlet Praha - FK Baník Sokolov  2:2  (1:1)
Branky: 3. - 0:1 Fojtík, 28. - 1:1, 43. - 1:2 vlastní, 45. - 2:2
FK Baník Sokolov: Wagneter – Miksa, Mestl, Tamajka, Neudert – Krlička, Matoušek – Marek (79. Pojsl), Fojtík, Maule (65. Dlouhý) – Hamouz (75. Trojek)

Trenér Milan Pari: „V utkání jsme dvakrát vedli, domácí vždy skóre srovnali. V každém poločase měli obě mužstva ještě po jedné vyložené šanci. V závěru zápasu jsme domácí zatlačili, skórovat se nám už ale nepodařilo. Hra v poli byla celkem vyrovnaná, remíza je proto spravedlivá.“