D žáci: remíza s Motorletem B

po 15.2., Jan Kašpar

P r a h a - 14. února sehráli D žáci další turnajové utkání, tentokráte na turnaji FC Zličína. Utkali se s hráči Motorletu B. I přes vedení pražanů 2:0 po první půli se týmy nakonec díky lepšímu druhému poločasu v podání našich hráčů rozešly smírně, 2:2.

Turnaj, neděle 14.2.2010
Motorlet Praha - FK Baník Sokolov D žáci  2:2  (2:0)
Branky: 4. - 1:0, 25. - 2:0, 53. Kocour, 55. Samek
FK Baník Sokolov D žáci: Štrunc – Balogh, Stockner,Vokáč,Korel – Číž, Kraclík, Vican, Žolna – Kocour, Nguyen

Střídali: Samek, Unger, Parth, Štěpánek

V tomto zápase se našim žákům v první půli vůbec nedařila kombinace, brzdily je nepřesné přihrávky a a neproměňování vyložených šancí. Ve 4. minutě navíc Motorlet poprvé skóroval, z přímého kopu se ujal vedení 1:0. Ve 25. minutě se po zaváhání jednoho z našich útočníků dostali hráči soupeře opět k balonu a tečovanou střelou se jim podařilo přehodit brankáře Štrunce - 2:0 pro Motorlet.

Do druhé půle naši žáci prostřídali a obraz hry se změnil k nepoznání. Baníkovci zvýšili aktivitu, důrazem v osobních soubojích a skvělou kombinací se dostávali do čistých brankových šancí, kdy hráč šel sám na brankaře. I přes neproměnění několika velkých šancí snížil v 53. minutě Kocour na 1:2 z pohledu D žáků. V 55. minutě navíc po nádherné přihrávce Vokáče Samek srovnal stav na 2:2. I potom měli naši hráči nemálo tutovek, bohužel další branku už nepřidali.

I přesto si hráči zaslouží za předvedený výkon v druhé polovině ocenění, když přes nepříznivý stav dokázali zabojovat a předvést nádherný fotbal.