D žáci si poradili se Střešovicemi

po 22.2., Jan Kašpar

S t ř e š o v i c e, S o k o l o v - Těsným výsledkem skončil zápas mezi D žáky Baníku Sokolov a žáky Střešovic, který vyhráli sokolovšťí 3:2. Dvěma brankami se blýskl útočník Daniel Unger.

Turnaj, sobota 20.2.2010
Střešovice - FK Baník Sokolov D žáci  2:3  (0:0)
Branky: 41., 55. Unger , 49. Vokáč, 52. - 1:2, 56. - 2:3.
FK Baník Sokolov D žáci: Štrunc – Balogh, Samek, Stockner, Parth – Štěpánek, Vokáč, Unger, Žolna – Nguyen, Kocour. Střídali: Hollý, Kaucký, Korel, L. Kýček

V tomto utkání hned od začátku se mladí baníkovci pustili do soupeře a svým důrazem a kombinací mu nedarovali mu skoro žádný prostor ke hře. I přes velké množství šancí, které se ale Baníkovcům nepodařilo proměnit, skončil poločas bez branek. V druhé polovině utkání se obraz hry nezměnil, navíc se naši žáci dočkali i branek. Ve 41. minutě se po nahrávce Vokáče dostal Unger sám před brankaře a Baník se ujal vedení 0:1. Za osm minut si stejní hráči roli obrátili - Unger nahrával a Vokáč zvyšoval na 0:2. V 52. minutě po zaváhání v obraně soupeř snížil na 1:2. Za tři minuty však po střele Štěpánka a dorážce Ungra se Baník dostal znovu na dvougólový rozdíl 1:3, a v 56. minutě už Střešovice jen korigovaly výsledek na 2:3.