D žáci sehráli přátelský zápas v Karlových Varech

so 17.10., Jan Kašpar

Ve čtvrtek zajížděli D žáci Baníku Sokolov ke přátelskému utkání do Karlovývch Varů, kde se utkali s mladšími žáky místního OFS. Úvod utkání vyšel lépe domácím, Sokolov ale poté nastřílel šest branek a z lázeňského města si veze výhru 6:2.

přát., čtvrtek 15.10.2009
OFS Karlovy Vary - FK Baník Sokolov  2:6  (2:1)
Branky:2. – 1:0, 3. Biker, 9. – 2:1, 31., 34., 57. Unger, 51. Vokáč, 60. Unger
FK Baník Sokolov: 1.poločas: Korel – Hollý, Stockner, Samek, Krček – Biker, Parth, Vokáč, K. Kýček – Nguyen, Gabrle

2. poločas: Štrunc – Hollý, Stockner, Samek, Kaucký – Balogh, Vican, Vokáč, Wachtel – Unger, Kocour

Do prvního poločasu tohoto přátelského zápasu vyběhli v dresu Baníku někteří hráči z lavičky. V první půli ale Sokolovu vázla kombinace, navíc se po chybě obrany dostali domácí Karlovy Vary do vedení už ve 2. minutě utkání. Vedení ale domácím nevydrželo dlouho, o další minutu totiž Sokolov zásluhou Bikera, jenž se k balonu dostal po akci Vokáče a Nguyenem, srovnal. V 9. minutě se Baníku opět nevyplatil nedůraz v obranné fázi. Vary se totiž dostali opět do vedení - 2:1. Hosté se poté snažili o vyrovnání, do konce poločasu už ale žádná branka nepadla.

Stejně jako se povedl vstup do první půle domácím, tak se povedl Sokolovu do té druhé. Hned po změně stran se totiž brankově prosadil Unger a vyrovnal na 2:2. Po tomto brankovém úspěchu Baník převzal iniciativu a diktoval tempo zápasu. Ve 34. minutě se dobré přihrávce Vicana znovu trefil Unger a strhl vedení na stranu Baníku - 2:3. Sokolov se poté dokázal trefit ještě třikrát; postupně skórovali: v 51. minutě vstřelil branku Vokáč - 2:4, v 57. minutě dovršil po akci Kocoura hattrick Unger a v závěru se trefil opět Unger, který tentokrát dorážel po střele Wachtela. Více branek již nepadlo a sokolovský Baník si tak odváží z Karlových Varů vítězství 6:2.