D žáci se utkali s C žáky

st 17.2., Jan Kašpar

S o k o l o v - Dva nejmladší žákovské celky Baníku se utkaly proti sobě v přátelském utkání. Měření sil nakonec skončilo vítězstvím C žáků 6:0.

přát., středa 17.2.2010
FK Baník Sokolov D žáci - FK Baník Sokolov C žáci  0:6  (0:4)
Branky:3., 25. Koubek, 11. Hašek, 32. Stropek, 55. Pavíza, 62. Herink.
FK Baník Sokolov D žáci: Balogh, Samek, Stockner, Číž – Kraclík, Vokáč, Vican, Frána – Kocour, Unger.

Střídali: Hollý, Kaucký, Korel, Kýček K., Kýček L., Nguyen, Parth, Štěpánek, Žolna

FK Baník Sokolov C žáci: 1. poločas: Kasl – Kníř, Čermák, Klubal, Půta – Stropek, Badocha, Gaspár, Hašek – Koubek, Štěrba

2. poločas: Procházka – Rubeš, Holeš, Klubal, Brandl – Janda, Kohajda, Javorský, Herink – Pavíza, Geberth

Tento zápas byl odehrán v rámci zimního soustředění D žáků po dohodě mezi trenéry v délce 2x35 minut.

Hned od úvodu utkání byla vidět vyspělost starších baníkovců, kteří D žáky přehrávali jak v osobních soubojích, tak v rychlosti a navíc se jim dařila herní kombinace. Již ve třetí minutě se po zaváhání na levé straně obrany ujali C žáci vedení - 1:0. V 11. minutě D žáci opět inkasovali po hrubce na levé straně obrany - 0:2 z jejich pohledu. Ve 25. minutě jeden z C žáků vystřelil z dvaceti metrů a střela zapadlo přesně pod břevno branky - 3:0. 32. minuta přinesla další branku, po úniku po křídlo to bylo již 4:0 pro C žáky. Do druhé půle trenéři mužstva prostřídali a hra se vyrovnala. Přesto góly stříleli jen starší Baníkovci. V 55. a 62. minutě po nedůrazném atakování uzavřeli skóre na konečných 0:6. D žákům v utkání chyběl především důraz, rychlost, navíc se nedařily finální přihrávky a střelba.