D žáci se utkali s A přípravkou

pá 25.9., Jan Kašpar

Ve středu 24. září se proti sobě utkali Mladší D žáci proti Starší A přípravce Baníku Sokolov. Hlavní utkání skončilo hladkým vítězstvím žáků 8:1. Poté se odehrály další dva mini-zápasy, které oba skončily rovněž vítězstvím D žáků. V utkáních se prostřídaly téměř kompletní sestavy obou týmů.

přát., čtvrtek 24.9.2009
FK Baník Sokolov - FK Baník Sokolov  8:1  (2:1)
Branky: 2. 0:1, 12. Žolna, 24. Biker, 39. Nguyen, 40., 51., 54., 58. Unger, 43. Štěpánek
FK Baník Sokolov: 1. sestava: Štrunc – Balogh, Samek, Vokáč, Krček – Biker, Vican, Parth, Žolna – Kocour, Gabrle

2. sestava: Kýček L. – Hollý, Stockner, Štěpánek, Číž – Kraclík, Unger, Frána, Kýček K. – Korel, Nguyen

Sokolovšťí D žáci se utkali se starší A přípravkou Baníku. Utkání, které se uskutečnilo na umělé trávě u sportovní haly, se po dohodě hrálo 2x30 minut. Začátek utkání žákům nevyšel podle jejich představ, přípravka šla totiž již ve 2. minutě do vedení, když chybovala obrana žáků - 0:1. Z kraje utkání vázla D žákům kombinace, navíc se jim nedařilo v osobních soubojích. Ve 12. minutě už ale mohlo být žákům o něco veseleji - po centru Baloga se gólově prosadil Josef Žolna - 1:1. Tito dva hráči si ve 24. minutě prohodili role, centroval Žolna a Biker uklidil míč do brány - 2:1 pro D žáky.

O poločase se vyměnila kompletní jedenáctka D žáků a do utkání naskončila druhá sestava, které se brankově vedlo o poznání lépe. Ve 39. minutě zvyšoval na 3:1 Samuel Nguyen, který poslal míč za brankovou čáru po zmatcích v obraně přípravky. O další minutu byl náskok žáků už třígólový - na 4:1 totiž zvyšoval po dorážce Štěpánkovo střely z dobrých 20 metrů Daniel Unger. Ve 43. se prosadil i samotný Štěpánek, který opět vyslal dobrou střelu, jenž už tentokrát skončila brankou - 5:1. Po této brance se slova ujal útočník Unger, který se podruhé trefil v 51. minutě z dorážky a v minutě 54. dokonal opět dorážkou svůj hattrick. Svůj gólový účet dovršil v 58. minutě, kdy zvyšoval už na 8:1. Toto skóre vydrželo až do konce utkání a D žáci si tak nad svými mladšími kamarády připsali jasné vítězství.

Po skončení tohoto zápasu se oba týmy ještě rozdělily na dvě poloviny a sehrály další dva zápasy - oba v délce 2x15 minut:

Mladší žáci D 1. tým - Starší přípravka A 1. tým 6:1 (3:1)

Střelci: Unger 3, Hollý, Krček, Samek

Sestava D žáků: Štrunc – Balogh, Samek, Krček – Vokáč, Frána – Unger, Štěpánek; střídali: Kraclík, Hollý, Gabrle

Mladší žáci D 2. tým – Starší přípravka A 2. tým 6:0 (4:0)

Střelci: Vican 2, Parth, Kocour, Korel, Nguyen

Sestava D žáků: Kýček L. – Číž, Stockner, Žolna – Vican, Parth – Kocour, Nguyen; střídali: Korel, Biker, Kýček K.