banner Tipsystems

D žáci přehráli Motorlet 3:0

po 14.12., Jan Kašpar

S o k o l o v, P r a h a - Baníkovšťí D žáci se v neděli 13. prosince utkali s pražským Motorletem. Toto utkání naši žáci s přehledem zvládli a připsali si výhru 3:0. O dvě branky ze tří se postaral útočník Daniel Unger.

Turnaj, neděle 13.12.2009
Motorlet Praha - FK Baník Sokolov D žáci  0:3  (0:2)
Branky: 21., 22. Unger, 56. Žolna
FK Baník Sokolov D žáci: Štrunc – Balogh, Samek, Stockner, Kaucký – Parth, Vokáč, Kraclík, Frána – Kocour, Unger

Střídali: L. Kýček, Hollý, Číž, Žolna, Štěpánek

Komentář k zápasu

V tomto přípravném utkání byl tým nejmladších žáků Baníku od začátku lepším týmem, což se nakonec podepsalo na konečném skóre zápasu. O branky se postupně postarala dvojice Unger-Žolna, první jmenovaný si dokonce připsal branky dvě.

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Milana Gabrleho: "Hned od začátku se naši hráči pustili s plnou vervou do soupeře. Ve 2. minutě nastřelili Párthem břevno. Mezi 13. a 15. minutou rozhodčí neodpískal proti soupeři dvě penalty. V 21. minutě po výborné kombinaci a ideální přihrávce Kocoura se dostal před brankaře Unger a ten se nemýlil - 0:1. Vzápětí vybojoval ve velkém vápně míč Parth a opět nádhernou přihrávkou vybídl Ungera ke skórování - 0:2."

"V druhé polovině utkání už předváděl Baník nátlakovou hru, plnou kombinací a soupeře pustil na svojí polovinu jen sporadicky. Bylo jen otázkou času kdy padne další gól. V 56. minutě se na křídle uvolnil Hollý a přesným centrem a Žolnou krásnou umístněnou střelou zvyšoval na konečných 0:3. Na závěr chceme poděkovat všem hráčům za předvedenou hru, plnou nasazení, kombinací a především vůlí po vítězství."


 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner