D žáci nasázeli A přípravce jedenáct branek

pá 26.2., Jan Kašpar

S o k o l o v - V přátelském utkání se proti sobě postavily dva týmy Baníku - D žáci se utkali s A přípravkou. Zápas skončil jasným vítězstvím žáků 11:0.

přát., čtvrtek 25.2.2010
FK Baník Sokolov D žáci - FK Baník Sokolov  11:0  (5:0)
Branky: 9. Unger, 14., 29., 45. Žolna, 16. Štrunc, 26. Kocour, 32. Samek, 35. Balogh, 52., 54. L. Kýček, 58. Unger
FK Baník Sokolov D žáci: L. Kýček (Štrunc) – Hollý, Balogh, Samek, Nguyen – Biker, Kraclík, Unger, Žolna – Štrunc (L. Kýček), Kocour

Přátelský zápas v rámci tréninku se po domluvě mezi trenéry hrál 2x30 minut.

Žáci nastoupili do zápasu v poněkud improvizované sestavě, což také bylo v úvodních minutách utkání znát. Žákům se nedařila kombinace, chyběl důraz a finálním přihrávkám chyběla přesnost. V 9. minutě se však trefil Unger a mladší žáci přebrali otěže zápasu a na starší přípravku se začal valit jeden útok za druhým. Do konce první půle se D žáci prosadili ještě čtyřikrát, a poločasové skóre tak bylo 5:0.

V druhé polovině utkání starší baníkovci pokračovali v nasazeném tempu a přípravce nadělili dalších šest branek a uzavřeili tak skóre na konečných 11:0.