D dorost si v přípravě zastřílel

čt 17.9., Tomáš Bouda

S o k o l o v - K přípravnému zápasu si sokolovští D dorostenci pozvali Loket. Utkání mělo jednoznačný průběh. Ač Sokolov podal lepší výkon v první půli, brankově se více vyjádřil v poločase druhém. Hattrick zaznamenal útočník Lukáš Kalous.

přát., středa 16.9.2009
FK Baník Sokolov - FK Loket  10:1  (3:0)
Branky: 10. Sláma (Faber), 20. Kalous (z PK, faul na Škodu), 40. Sláma (Plechatý, D. Peterka), 50. Kalous, 65. Kalous (Sláma, Živný), 75. Škoda (z PK - faul na Škodu), 80. Radler, 82. - 8:1, 85. Plechatý, 87. Radler (Kalous, Škoda).
FK Baník Sokolov: Sestava: Šudřich – Faber, Chmelenský, Šamberger (20. Živný), Radler - D. Peterka, Plechatý, P. Peterka, Škoda – Kalous, Sláma (75. Šamberger).

Jednoznačná záležitost sokolovských D dorostenců, kteří v zápase vyzkoušeli další herní varianty.

Trenér Petr Götzl k utkání uvedl: „Potřebné přátelské utkání, ve kterém si zahráli (i zastříleli) hráči s méně odehranými minutami v mistrovských utkáních. Navíc Franta Zázrivec odehrál 80. minut za soupeře. V prvním poločase jsme drželi balón, přesně kombinovali, soupeře nepustili ani do náznaku šance a kromě tří branek ještě zahodili několik dalších šancí. Ve druhém poločase se hrálo otevřeněji, z naší strany přibylo spoustu chybných přihrávek. Hra již nebyla tak dobře organizovaná, dovolili jsme soupeři snížit a několik dobrých zásahů měl Roman Šudřich v brance. Přesto jsme do otevřené obrany hostí pronikali rychlými protiútoky a přidávali i další branky.“