banner Tipsystems

D dorost se dočkal dalšího vítězství

po 21.9., Tomáš Bouda

Nová Role - Po vítězném zápase doma s Chebem čekal na D dorost soupeř v Nové Roli. Domácí tým v letošním ročníku krajského přeboru ještě nevyhrál a tříbodový zisk si nepřipsal ani v tomto zápase. Sokolov měl po celé utkání převahu, kterou vyjádřil pouze brankami Plechatého a Šambergera.

7.kolo, sobota 19.9.2009
Nová Role - FK Baník Sokolov  0:2  (0:2)
Branky: 16. Plechatý, 35. Šamberger.
FK Baník Sokolov: Rau - D. Peterka (70. Faber), Pachta, Chmelenský, Radler – Živný, Plechatý, Šamberger (65. P. Peterka), Zázrivec – Kalous, Sláma (55. Škoda).

Komentář k zápasu

Do zápasu v Nové Roli vstupoval Baník jako favorit a svou roli také potvrdil. Vedení se D dorost ujal po šikovném rozehrání přímého kopu Zázrivce s Plechatým. Druhý jmenovaný následně zakončil přesnou ranou do horního rohu - 1:0. Druhou branku přidal Šamberger, když se zmocnil odraženého balónu po rohovém kopu Zázrivce a míč propasíroval do branky domácích. Baník měl v dalším průběhu ještě několik šancí, skóre však nezvýšil.

Ohlasy trenérů

Trenér Petr Götzl zhodnotil utkání takto: „V tomto zápase jsme si po celou dobu vytvářeli mírnou převahu a soupeře prakticky nepustili do šance. Škoda, že jsme nepřidali další branky, přestože šancí jsme na ně měli dost. Ve spalování tentokrát vynikal Lukáš Kalous, který ze tří možností ani jednou neprolomil svoji střeleckou smůlu.“

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner