D dorost remizoval s Teplicemi

ne 20.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Podařený zápas odehráli D dorostenci proti silným Teplicím. Baník dokázal se stejně starým soupeřem remizovat 2:2, když v zápase dokonce vedl 2:0. O branky Baníku se postarali David Machala a Daniel Houdek.

přípr., sobota 12.2.2011
FK Baník Sokolov - FK Teplice  2:2  (2:1)
Branky: 3.min – 1:0 Machala(Slabyhoudek), 20. min – 2:0 Houdek (Sys), 35.min – 2:1, 67. min – 2:2.
FK Baník Sokolov: Povinský – Bauer, Karlík, Šváb, Veselovský, – Lukáč M., Slabyhoudek, Šťastný, Sys, Houdek - Machala Střídali:Kocourek, Batela, Legr, Charvát

V kvalitním utkání se Baník rychle ujal vedení, když se již ve třetí minutě prosadil David Machala. Kvaltinímu soupeři se povedlo v prvním poločase vstřelit i druhou branku, kterou zaznamenal Daniel Houdek. Do konce první půle však stačily Teplice ještě snížit a ve druhém poločase vstřelil soupeř i vyrovnávací branku. Zápas Baník Sokolov - Teplice tak skončil remízou 2:2.

Trenér Luboš Váša k utkání:„V utkání hraném na závěr soustředění proti stejnému a kvalitnímu ročníku Teplic, přineslo oboustranně poměrně rychlý, kombinační a pohledný fotbal. Škoda jen, že jsme opět nedokázali udržet příznivý náskok s první půle.“